Expres zásielka na poštu
Zásielka je doručená na poštu podľa smerovacieho čísla, ktoré ste zadali v objednávke. O uložení zásielky na pošte budete informovaný emailom a sms správou, kde si ju môžete vyzdvihnúť počas 18 kalendárnych dní.
Expres zásielka na adresu
Zásielka je doručená nasledujúci pracovný deň po podaní. O podaní zásielky budete informovaný mailom a sms správou. Zásielku Vám prinesie kuriér Slovenskej pošty na adresu, ktorú ste si zadali do objednávky. O doručení zásielky Vás bude vopred telefonicky informovať. V cene je aj ďalšie opakované doručenie na žiadosť adresáta (v prípade neúspešného 1. doručenia). Po neúspešnom doručení ostáva zásielka uložená na pošte, kde si ju adresát môže bezplatne vyzdvihnúť počas odbernej lehoty (18 kalendárnych dní).
Osobný odber
Osobný odber je možné uskutočniť v našej adrese uvedenej v sekcii „Kontakty“. Pri osobnom odbere môžete za tovar zaplatiť vopred na účet alebo hotovosťou pri prevzatí. Nakoľko tento spôsob predaja je u nás zriedkavý, radi by sme Vás požiadali o telefonický kontakt vopred za účelom dohodnutia sa na približnom čase. Osobné odbery sú pochopiteľne zadarmo.Prevádzka a miesto odberu:
FOTODARČEKY.eu – Areál termálneho kúpaliska Podhájska
(z prevádzkových dôvodov je osobný odber možný len po telefonickej dohode)