Určite poznáte situáciu zo zahraničia, keď hľadáte suvenír, ktorý si odnesiete z dovolenky. Častokrát sa zhodnete na nejakej magnetke, ktorá bola vyrobená v Čine za pár eur. Zvážili ste tvorbu magnetky s vlastnou fotkou? Ak nie, vysvetlime Vám, prečo by ste to mali skúsiť.

1. Vlastná magnetka na mieru je kreatívna

Magnetky, ktoré si môžete zakúpiť vo väčšine obchodov pre turistov v zahraničí sú z Číny. Kúpou takejto magnetky nepodporíte ani lokálnu ekonomiku, či šikovnosť. Väčšina magnetiek je na jedno kopyto – veľký nadpis s mestom a pár pamiatok. Foto magnetky , ktoré si ale môžete u nás vytvoriť sú Vašim dielom, Vašou unikátnou fotkou na ktorej môžete mať spomienku. Pri chladničke si tak môžete pozrieť fotografiu rodinnej dovolenky namiesto obyčajnej magnetky.

Vlastná magnetka je originálnejšia

2. Nikto ju ešte nemá

Na magnetke, ktorú si viete u nás vytvoriť môže byť hocičo. Môžete si pridať fotku pamiatky, spoločnú fotografiu, či selfie. Výlet, dovolenka, návšteva… Je to úplne jedno – na magnetku si môžete dať každú fotografiu!

3. Babke sa zapáči

Obyčajná magnetka síce poteší, no časom sa už na tú magnetku nepozeráme. Babky ale fotky svojich vnúčat priam milujú. Doprajte svojej babke magnetku so svojou fotkou. Nemusí to byť len fotka výročia, môže to byť spoločná fotografia so starými rodičmi.

4. Je lacnejšia ako magnetky v zahraničí

Pokiaľ ste navštívili severské krajiny, určite viete, že odniesť odtiaľ viac ako 3 magnetky Vás vyjde aspoň 15€. Zatiaľ čo v našom e-shope si viete vytvoriť vlastnú magnetku už za 1,5€.

5. Je kvalitnejšia

Pri prenose magnetky zo zahraničia sa môže stať, že sa cestou rozbije a Vy tak nemáte spomienku. Naše fotomagnetky sú ale plechové, čiže vlastne nerozbitné. Každá je špeciálne balená a posielame ich v ochrannej fólii.

Chcem magnetku podľa seba

Už viete, akú fotografiu si chcete vytlačiť? Nie je nič jednoduchšie, než si vybrať z výberu rozmerov našich fotomagnetiek a nahrať svoju fotografiu. Za pár minút môžete mať hotovú objednávku na našej stránke fotodarčeky. Za pár dní sa môžete radovať z magnetky, na ktorej máte spomienku. A nie len raz, veď koľkokrát denne otvoríme chladničku? 🙂